All Categories


Pages


Залізобетон в Американських нормах

У Сполучених Штатах і в усьому світі, проектування і будівництво будівель структур регулюється будівельними нормами. Основна мета будівельних норм полягає в захисті громадського здоров'я, безпеки та благополуччя. Положення будівельних норм засновані на принципах, які без необхідності не збільшуватимуть витрати на будівництво; не обмежуватимуть використання нових матеріалів, продуктів чи методів будівництва, а також не дадуть преференційного режиму для окремих видів або класів матеріалів, продуктів чи методів будівництва.


Багато міст, округів та штатів у Сполучених Штатах та деяких міжнародних юрисдикціях прийняли Міжнародний Будівельний кодекс (IBC) на проектування і будівництво будівельних конструкцій. Положеннями видання 2009 року IBC були розглянуті в цій book.

ACI 318-08 є одним з ряду кодексів і стандартів, на який посилається IBC.  Поправки до ACI 318-08 приведені в розділі IBC 1908.

Навіть якщо це стандарт Американський інститут бетону (ACI), МСА 318, що зазвичай називають як "ACI код" або "Код". Код ACI забезпечує мінімальні вимоги до проектування і будівництва конструкційного бетону. Термін «конструкційного бетону» відноситься до всіх простих залізобетонних елементів, використовуваних для структурних цілей. Також ACI включає в себе загальні положення по сейсмостійкості.

Reinforced concrete in ACI Code
About the Author

Anatol

Comments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseMost Viewed - All Categories